Уроки верхової їзди та прогулянки у полі

Прогулянки на конях – це вид відпочинку, що пройшов перевірку часом. Верхова їзда була популярним захопленням у багатьох країнах світу протягом століть. І причина такої стабільної популярності пояснюється не мінливою модою розваг, а величезною користю.

Насамперед, саме спілкування з цими мудрими та дуже красивими тваринами заспокоює. Стрес дуже часто стає головною причиною багатьох хвороб, тоді як спілкування з кіньми та верхова їзда серйозно зменшують його вплив.

Крім того, їзда на конях корисна для організму загалом. Рухи коня розмірені і ритмічні, вони сприятливо впливають на м’язи, серцево-судинну та дихальну систему. До того ж, їзда на коні допомагає розвивати координацію рухів та балансування, вчить підтримувати правильну поставу, та й просто дарує чудовий настрій. Як правило, спортивні навантаження супроводжуються втомою і навіть болючими відчуттями. При їзді на коні можна не тільки цього уникнути, але й отримати величезне моральне задоволення.

Контакт з тваринами, їзда верхом, приголомшливої ​​краси пейзажі – все це у поєднанні забезпечує яскравий та незабутній відпочинок.

Також, у нас є можливість займатися кінним спортом професійно! Брати участь у змаганнях з таких дисциплін, як конкур, триборство

Дізнатися ближче цих шляхетних створінь, зрозуміти, як з ними поводитися, опанувати основи вміння триматися в сідлі і подавати команди можна на уроці верхової їзди.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Вартість уроку 450 грн-45 хв

А для любителів спокійної їзди -прогулянка в полі до лиману 450грн/45хв