Про нас

Захоплення!.. Саме це почуття відчувають ті, кому хоч одного разу пощастило покататися на коні. Якщо ж Ви хочете випробувати незабутні емоції або просто добре відпочити, чекаємо на Вас у нашому клубі.

Запрошуємо Вас відвідати кінноспортивний клуб “Богнатове”. Досвідчені інструктори в короткий термін навчать Вас впевнено сидіти в сідлі, і Ви відчуєте незрівнянну насолоду від верхової їзди.

У нас Ви зможете весело провести час у компанії друзів та близьких, влаштувати незабутній пікнік у затишних альтанках з мангалами або скористатися нашим рестораном!

Ми надамо Вам відмінне місце для проведення урочистостей, корпоративу та інших заходів! А Ваші діти будуть у захваті від святкування Дня Народження у кінному клубі!

Всіх, хто без розуму від верхової їзди, і всіх, хто не вміє їздити верхи, але дуже хоче навчитися, всіх, хто мріє цікаво і з користю провести час, отримати нові яскраві враження або, можливо, навіть влаштувати незвичайне романтичне побачення – одним словом, усіх охочих ми запрошуємо відвідати кінноспортивний клуб «Богнатове»